wtorek, 25 lutego 2014

~ Ogłoszenia parafialne!!!

Teraz czas no moje ulubione ogłoszenia parafialne! Wy ich może tak nie lubicie (Wiem, że wolicie rozdziały <podejrzliwa ja>) No więc: Jak już wiecie, od jakiś dwóch rozdziałów, jestem chora. Dlatego leże w łóżku i z nudów piszę kolejne. Wiąże się to z faktem, że całkiem możliwe iż następny pojawi się w najbliższym czasie. Jeeej! (Jakieś dwa dni MAX, chyba że jednak pójdę do szkoły) Sprawa nr. 2! Tam z boku, gdzieś o tam o ----> Dodane zostały strony! Jeeej! Między innymi jest tam coś takiego, jak "Pytania :)", gdzie ukrywa się (ninja!) Link do Ask'a bloga, który założyłam niedawno, bo 20 minut temu :) Zostawiacie tam zapytajki dotyczące bloga, ale nie tylko! Możecie jeszcze pytać o co tylko chcecie! O mnie, o bloga, o rozdział, o pogodę! Cokolwiek! Wasza inwencja twórcza! Nie zdradzę fabuły! Forever and ever! Nie! A więc, cieszmy się i radujmy, że jestem chora oraz wymyślajcie zapytajki!


5 komentarzy:

 1. Oł jeaaaa !!! XD <3 / Karla <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedy bedzie następny rozdział chce next next :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kim ty jesteś, kochany anonimku? :) Pytania na Ask'a tam będę odpowiadać, ale skoro już tu piszę, to jutro :)

   Usuń
 3. Może to nie miłe z mojej strony, ale w sumie to dobrze, że jesteś chora bo będą rozdziały (jeśli jestem nie miła to przepraszam <3) Więc, już nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia, jak będzie rozdział^^ Weny życzę no i zdrowiej, ale pisz rozdziały :) <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie sobie piszę i najwyżej jutro dokończę, więc... Ja tam lubię być chora! Nie wiem czemu xD I wcale nie jesteś nie miła :)

   Usuń